Шиномонтаж Black Tyre на Осокорках

Шиномонтажний центр BlackTyre надає всі види послуг щодо ремонту автошин та дисків. У нас працюють досвідчені механіки і встановлено новітнє обладнання, тому ви можете буде впевнені, що після візіту до нас, ваше авто буде бігати швидше, а кермування ним буде приносити лише задоволення.
Приїжджайте у шиномонтаж BlackTyre, ми знаходимося на Лівому березі на Осокорках, неподалік станції метро Славутич. Також, ви можете зателефонувати за номером 067 140 13 00 і отримати детальну консультацію щодо ваших запитань.

1500 +

задоволених клиєнтів

10 +

профессіоналів

25 +

різноманітних послуг

НАШІ ПОСЛУГИ

Балансування коліс на верстаті Hunter

Шиномонтаж в Києві на Осокорках

Піскоструминна обробка дисків

Аргонове зварювання дисків

+

більше послуг

Отзывы

  review rating 5  👍

  thumb Надя Костышин
  8/25/2020

  review rating 5  Полгода мучился, не могли отбалансировать колеса на других сервисах. Причём заезжал на крутые сервисы, но биение все равно не пропадало. Случайно попал на это сто. Объяснил ситуацию. Они на станке с имитацией езды по дороге проверили, постучали молотком по резине)) Отбалансировали и о чудо, биения нет!!! Дело было в плохой резине и в сервисах, которые не могли нормально сделать балансировку. Рекомендую.

  thumb Сергей Билоус
  7/28/2020

  review rating 5  Красил диски у ребят + убирал нюанс после бровки. Все сделали за день молодцы . Но если небольшая проблема. У них уже больше 3 лет обслуживаюсь и рекомендую друзьям, единственны минус что до сих пор мне не поменяли карточку с 5% на 7%. Но так все Ок, СОВЕТУЮ). 1

  thumb Sasha Bellin
  3/16/2020

ФОТОГАЛЕРЕЯ

BLACK TYRE КИЇВ

Колеса - одна з найважливіших деталей автомобіля. Багато в чому від них залежить якість їзди і довготривалість деяких інших механізмів. Крім того вони також забезпечують не тільки практичну, але і естетичну функцію. Під час експлуатації колеса часто піддаються різного роду пошкодженням і вимагають ремонт, відновлення або фарбування дисків. Для якісного виконання цих робіт звертайтеся в наш шинний центр в Києві Blacktyre. Чим своєчасніше будуть проводитися необхідні ремонтні роботи, тим довшим буде срок служби коліс і самого авто, адже в ньому все пов'язано. Також, вчасно виконаний ремонт відіграє немалу роль у безпеці водія і пасажирів. Ми використовуємо новітні технології, сучасне обладнання і високоякісні матеріали. Гарантія відмінної якості також забезпечується великими досвідом наших механіків, які проконсультуют, проведуть діагностику і домопожуть розібратися з різного роду пошкодженнями.

+ ЧИТАТЬ БОЛЬШЕ