Шиномонтаж Black Tyre на Осокорках

Шиномонтажний центр BlackTyre надає всі види послуг щодо ремонту автошин та дисків. У нас працюють досвідчені механіки і встановлено новітнє обладнання, тому ви можете буде впевнені, що після візіту до нас, ваше авто буде бігати швидше, а кермування ним буде приносити лише задоволення.
Приїжджайте у шиномонтаж BlackTyre, ми знаходимося на Лівому березі на Осокорках, неподалік станції метро Славутич. Також, ви можете зателефонувати за номером 067 140 13 00 і отримати детальну консультацію щодо ваших запитань.

1500 +

задоволених клиєнтів

10 +

профессіоналів

25 +

різноманітних послуг

НАШІ ПОСЛУГИ

Балансування коліс на верстаті Hunter

Шиномонтаж в Києві на Осокорках

Піскоструминна обробка дисків

Аргонове зварювання дисків

+

більше послуг

Отзывы

  review rating 5  С момента вытаскивания шин из багажника и до момента расчета за выполненный шиномонтаж четырех колес R20 прошло 11 минут ( я засекал ). Это реально самый быстрый шиномонтаж за моих 40 лет. Правда я был один на обслуживании. Цена за услуги не самая демократичная но есть за что платить - всё выполнено качественно. Рекомендую.

  thumb Yuri Karman
  11/07/2019

  review rating 5  Красил диски у ребят + убирал нюанс после бровки. Все сделали за день молодцы . Но если небольшая проблема. У них уже больше 3 лет обслуживаюсь и рекомендую друзьям, единственны минус что до сих пор мне не поменяли карточку с 5% на 7%. Но так все Ок, СОВЕТУЮ). 1

  thumb Sasha Bellin
  3/16/2020

  review rating 5  Красил диски. Сделали за день!!! Утром отдал, вечером были готовы. Качество работы - супер👍 Цена вопроса - супер👍 Ребят выполняют работу как будто приехал на пит-стоп на гоночном треке🏎️. Не успел надпить кофе - диски уже сбортированы и установлены.

  thumb Дмитрий Донской
  3/12/2020

ФОТОГАЛЕРЕЯ

BLACK TYRE КИЇВ

Колеса - одна з найважливіших деталей автомобіля. Багато в чому від них залежить якість їзди і довготривалість деяких інших механізмів. Крім того вони також забезпечують не тільки практичну, але і естетичну функцію. Під час експлуатації колеса часто піддаються різного роду пошкодженням і вимагають ремонт, відновлення або фарбування дисків. Для якісного виконання цих робіт звертайтеся в наш шинний центр в Києві Blacktyre. Чим своєчасніше будуть проводитися необхідні ремонтні роботи, тим довшим буде срок служби коліс і самого авто, адже в ньому все пов'язано. Також, вчасно виконаний ремонт відіграє немалу роль у безпеці водія і пасажирів. Ми використовуємо новітні технології, сучасне обладнання і високоякісні матеріали. Гарантія відмінної якості також забезпечується великими досвідом наших механіків, які проконсультуют, проведуть діагностику і домопожуть розібратися з різного роду пошкодженнями.

+ ЧИТАТЬ БОЛЬШЕ