Ремонт литих дисків

Стан доріг в нашій країні змушує автовласників витрачати великі гроші на заміну або ремонт певних деталей. Часом, піддаючись деформації, страждають навіть диски коліс. Іноді вони просто зношуються зовні і потрібне їх рихтування або фарбування. Ремонт литих дисків може істотно продовжити термін служби і поліпшити якість заліза.

Ціни на ремонт литих дисків

Радіус дисків Залізні диски (грн.) Радіус дисків Легкосплавні диски (грн.)
R13 від 100 R13 від 200
R14 від 100 R14 від 200
R15 від 150 R15 від 250
R16 від 150 R16 від 300
R17 від 170 R17 від 350
Таврія від 150 R18 від 400
Мікроавтобус від 200 R19 від 450
R20 від 500
R21 від 550
R22 від 600
R24 від 700

Послуги нашого центру

Литий диск являє собою цілісну відлиту форму. При необхідності нагрівання такий метал (проводити спайку, вирівнювати нагріванням) його можна сильно пошкодити його структуру, що тягне псування всього диска.

Таким чином, оцінку можливості проведення відновлення литих дисків повинен провести фахівець. І саме йому можна довірити цю роботу. В інших випадках, незважаючи на гарний зовнішній вигляд, властивості диска можуть бути втрачені та призвести до поломки на великій швидкості, створюючи небезпечні умови кермування.

Якісне рихтування литих дисків в Києві проводиться нашими професійними механіками, що володіють достатнім досвідом. Вони оцінять характер пошкоджень і проконсультують з приводу можливих варіантів його відновлення. У нас величезний досвід у відновленні дисків, ми знаходили вихід навіть із самих запущених ситуацій. Наші механіки в роботі використовують високоточне обладнання та якісні витратні матеріали.

Загальний план відновлення автомобільного диска:

  • проведення діагностики та визначення тяжкості ушкоджень
  • безпосереднє рихтування дисків, при необхідності аргонове зварювання
  • порошкове фарбування відновленого диска

Види пошкоджень та порядок відновлення дисків

Бувають різноманітні випадки, за якими клієнти звертаються в наш центр дял ремонту литих дисків. Це може бути:

  • Втрата цілісності диска (необхідне зварювання, а це в свою чергу тягне за собою зміну структури металу та може призвести до можливої повторної деформації);
  • Сильна погнутість (для вирівнювання теж необхідне нагрівання);
  • Невеликі деформації(піддаються реставрації, за умови використання спеціалізованого верстата з гідравлічними домкратами, без нагрівання);
  • Втрата зовнішнього блиску (відновлення можливе, але довіряти його необхідно фахівцям, які володіють необхідним технічним забезпеченням для фарбування диску).

Ми проводимо ремонт литих дисків в Києві різної складності, але ми ніколи не візьмемося за роботу, яка потім може обернутися аварійною ситуацією. Безпека клієнта обов’язково враховується нами при прогнозі результату відновлення. Ми не використовуємо методи, що прозводять до пошкодження якісних характеристик металу. Це вкрай важливо. Саме такий підхід дозволяє гарантувати якість проведених нами робіт. Звертайтеся!

/* Shmema org FAQ Microdata */