ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Алекс Бак
21 Тра. 2019

Просто пітстоп формули 1, менше 5 хвилин 6 чоловік працює дуже швидко перезули, ціни як для Києва просто смішні, однозначно рекомендую!!!

Ігор
4 Кві. 2019

Наразі найкращий за рівнем сервісу піт-сто́п на Осокорках і можливо, якщо хлопці будуть й надалі старатись, один з найкращих у м. Київ. Відмічу основні моменти: Швидкість – ваше авто обслуговують одразу 4-5 чол., які в просторому приміщенні легко справляються за 10 хв; Якість – професійне обладнання, добротний інструмент та вмілі рукі; Широкий спектр послуг – окрім шиномонтажу та сезонного зберігання колес, ремонт дисків, включаючи повну покраску у бажаний колір та локальний косметичний ремонт (так звана “бордюрка” ). Зауважу що ціна на послуги не найнижча на ринку, але якість відповідна. Для постійних клієнтів потрібна дисконтна програма. У підсумку, обовязково приїду наступного разу, та буду радити друзям та знайомим з автоклубу. Дякую.

Маша
11 Вер. 2018

Спасибо за качественный сервис и оперативность, приятно иметь дело с профессионалами 🙂

Игорь
1 Вер. 2018

Хочу поблагодарить команду за внимательность и компетентность в своем деле. Все хорошо объяснили, посоветовали как лучше сделать, и при этом за адекватную цену!!! Отличный сервис! Очень всем рекомендую!!!

Елизавета
13 Бер. 2018

Менеджеры – профессионалы понимающие люди! Незамедлительно откликнулись на мою ситуацию и помогли решить проблему качественно и в срок. . Теперь буду постоянным клиентом!!

Александр
17 Лют. 2018

Спасибо за консультацию о оригинальности масла. Желаю увеличения продаж и хороших покупателей..

ОСТАВИТЬ ОТЗЫВ