Алмазне полірування дисків

4.9/5 - (22 votes)

З часом диски коліс, зношуються та накопичують відколи, подряпини і інші пошкодження. Проте, диски із
шліфованою лицьовою частиною можна повністю відновити. Наша компанія для цього використовує інноваційний спосіб – алмазне шліфування дисків. Після проведення даної процедури диск буде виглядати зовсім як новий, щойно знятий з заводського конвеєра.

 

Вартість алмазної проточки дисків

Діаметр дискуЦіна за алмазну проточку комплекта
дисків з фарбуванням, грн.
R135300.00
R145500.00
R155700.00
R165800.00
R176000.00
R186200.00
R196500.00
R207000.00
R217500.00
R228000.00
R23-R248500.00

Що входить у послугу

  • піскоструйна обробка
  • порошкове фарбування
  • безпосередньо алмазне шліфування диску
  • покриття лаком

Процес алмазного шліфовання дисків


У нашому центрі алмазне шліфовання проводиться на сучасному автоматизованому обладнанні, запрограмованому на конкретні параметри, що допомагає уникнути будь-яких помилок. Спеціальний шліфувальний верстат акуратно і рівномірно знімає тонкі шари з поверхні. Це дає змогу досягти ідеального результату і повністю відновити заводський вигляд.

Перед роботою проводиться діагностика диска, його очищення, усунення, якщо необхідно, дефектів – все це підготовчий етап. Сюди входить все процедури пов’язані з піскструйною обробкою та порошковим фарбуванням. Потім диск шліфується і в кінці обробляється фінішним покриттям – спеціальним лаком. Варто зазначити що без піскструйної обробки і фарбування, алмазна проточка не проводиться!

Процедура доступна для будь-яких литих і кованих дисків. Обсяг робіт буде відрізнятися в залежності від поточного їх стану. Втім, результат же завжди один – блискучі оновлені диски, що переливаються металевим блиском. А якщо вас цікавить тільки фарбування дисків тоді ознайомитися з умовами та процедурою можна перейшовши за посиланням.

Відгуки

Алекс Бак

Просто пітстоп формули 1, менше 5 хвилин 6 чоловік працює дуже швидко перезули, ціни як для Києва просто смішні, однозначно рекомендую!!!

Igor Semenov

Наразі найкращий за рівнем сервісу піт-сто́п на Осокорках і можливо, якщо хлопці будуть й надалі старатись, один з найкращих у м. Київ. Відмічу основні моменти: Швидкість – ваше авто обслуговують одразу 4-5 чол., які в просторому приміщенні легко справляються за 10 хв; Якість – професійне обладнання, добротний інструмент та вмілі рукі; Широкий спектр послуг – окрім шиномонтажу та сезонного зберігання колес, ремонт дисків, включаючи повну покраску у бажаний колір та локальний косметичний ремонт (так звана “бордюрка” ). Зауважу що ціна на послуги не найнижча на ринку, але якість відповідна. Для постійних клієнтів потрібна дисконтна програма. У підсумку, обовязково приїду наступного разу, та буду радити друзям та знайомим з автоклубу. Дякую.

Оставить свой отзыв