Зберігання шин та дисків

Поставте 5 зірок будь ласка:)

Зберігання комплекту гуми – 100 грн./місяць

Зберігання комплекту гуми з дисками – 150 грн./місяць

мінімальний термін зберігання – 1 місяць

При сезонної зміні коліс на шиномонтажі, одним із основних завдань кожного автомобіліста є правильне зберігання шин, яке дозволить зберегти не тільки зовнішній вигляд тимчасово невикористаного комплекту, але і його експлуатаційні властивості. Від цього залежить життя власника транспортного засобу, пасажирів автомобіля, а також інших учасників дорожнього руху.

Більшість автомобілістів вважають за краще зберігати автогуму в домашніх гаражах або інших підсобних приміщеннях, нехтуючи при цьому основними правилами. Для продовження терміну експлуатації покришок, збереження їхніх характеристик, рекомендується зберігати їх у спеціально призначеному для цього приміщенні.

Якісне зберігання шин в Києві з дотриманням всіх відповідних норм і правил, пропонує наша компанія Blacktyre. Протягом тривалого періоду ми надаємо такий вид послуг, що дозволяє нашим клієнтам бути впевненими в тому, що по закінченню терміну зберігання, вони отримають придатні до установки покришки.

Особливості зберігання

Приймаючи на зберігання автопокришки наші співробітники надають клієнтам відповідний документ (акт прийому), в якому зазначаються всі необхідні дані (модель шин, залишкова глибина протекторів, номер ДОТ, тощо).

Надаючи послугу сезонного зберігання шин в Києві, наша компанія дотримується всіх необхідних вимог

  1. Для зберігання ми використовуємо приміщення, де дотримується температурний режим (не вище 20 – 25 градусів), необхідний рівень вологості (зайва волога сприяє окисленню і викликає корозійні процеси сталевих кордів, що знижує надійність, міцність автошин) та відсутній шкідливий вплив ультрафіолетового випромінювання. Це дозволяє запобігти деформуванню гумових покришок.
  2. У призначеному для зберігання приміщенні, не допускається розміщення шкідливих матеріалів (хімічних речовин, розчинників, масел), які негативно впливають на стан сировини, з якого виготовлені шини.

 

Також, наші майстри приділяють увагу нюансам, які гарантують якісне збереження покришок. До основних з них належить:

  • Якщо сезонне зберігання шин відбувається окремо від дисків, їх розміщують тільки вертикально. Щоб уникнути деформації покришок, їх забороняється підвішувати до стелі або укладати горизонтально (одну на іншу). Також, раз в чотири місяці, рекомендується перевертати кожен виріб на інший бік.
  • Одним з кращих варіантів вважається зберігання автопокришок, розміщених на дисках. У таких випадках в них потрібно зменшити тиск (до 1,5 атмосфер), і зберігати або в підвішеному стані (за диск) або в горизонтальному положенні коли вони складені одна на одну. Зберігання гуми на дисках у вертикальному положенні категорично заборонено.
  • Мінімум 1 раз в місяць ми перевіряємо тиск в шинах, та при необхідності доводимо його до відповідного нормам показника.
  • Перед прийомом на зберігання гуми і дисків, проводиться їх очищення від пилу, бруду. Далі вироби (гума, болти кріплення, різьблення шпильок) обробляються спеціальним мастилом для консервації, яке наноситься тонким шаром.

Вартість даної послуги залежить від діаметра коліс, кількості місяців зберігання але вона є доступною для більшості автомобілістів. Для уточнення ціни телефонуйте і наш менеджер вам все розповість.

Сезонне зберігання коліс, яке пропонкється нашою компанією Blacktyre, гарантує автовласникам високу якість послуг при мінімальних цінах. Дотримання умов зберігання забезпечує безпечне пересування та значно збільшує експлуатаційний термін автомобільних покришок.

Відгуки

Алекс Бак

Просто пітстоп формули 1, менше 5 хвилин 6 чоловік працює дуже швидко перезули, ціни як для Києва просто смішні, однозначно рекомендую!!!

Igor Semenov

Наразі найкращий за рівнем сервісу піт-сто́п на Осокорках і можливо, якщо хлопці будуть й надалі старатись, один з найкращих у м. Київ. Відмічу основні моменти: Швидкість – ваше авто обслуговують одразу 4-5 чол., які в просторому приміщенні легко справляються за 10 хв; Якість – професійне обладнання, добротний інструмент та вмілі рукі; Широкий спектр послуг – окрім шиномонтажу та сезонного зберігання колес, ремонт дисків, включаючи повну покраску у бажаний колір та локальний косметичний ремонт (так звана “бордюрка” ). Зауважу що ціна на послуги не найнижча на ринку, але якість відповідна. Для постійних клієнтів потрібна дисконтна програма. У підсумку, обовязково приїду наступного разу, та буду радити друзям та знайомим з автоклубу. Дякую.

Оставить свой отзыв