Ремонт литих дисків

5/5 - (1 vote)

Стан доріг в нашій країні змушує автовласників витрачати великі гроші на заміну або ремонт певних деталей. Часом, піддаючись деформації, страждають навіть диски коліс. Іноді вони просто зношуються зовні і потрібне їх рихтування або фарбування. Ремонт литих дисків може істотно продовжити термін служби і поліпшити якість заліза.

Ціни на ремонт литих дисків

Діаметр дисківЗалізні диски (грн.)Діаметр дисківЛегкосплавні диски (грн.)
R13від 100R13від 200
R14від 100R14від 200
R15від 150R15від 250
R16від 150R16від 300
R17від 170R17від 350
Тавріявід 150R18від 400
Мікроавтобусвід 200R19від 450
R20від 500
R21від 550
R22від 600
R24від 700

Послуги нашого центру

Литий диск являє собою цілісну відлиту форму. При необхідності нагрівання такий метал (проводити спайку, вирівнювати нагріванням) його можна сильно пошкодити його структуру, що тягне псування всього диска.

Таким чином, оцінку можливості проведення відновлення литих дисків повинен провести фахівець. І саме йому можна довірити цю роботу. В інших випадках, незважаючи на гарний зовнішній вигляд, властивості диска можуть бути втрачені та призвести до поломки на великій швидкості, створюючи небезпечні умови кермування.

Якісне рихтування литих дисків в Києві проводиться нашими професійними механіками, що володіють достатнім досвідом. Вони оцінять характер пошкоджень і проконсультують з приводу можливих варіантів його відновлення. У нас величезний досвід у відновленні дисків, ми знаходили вихід навіть із самих запущених ситуацій. Наші механіки в роботі використовують високоточне обладнання та якісні витратні матеріали.

Загальний план відновлення автомобільного диска:

  • проведення діагностики та визначення тяжкості ушкоджень
  • безпосереднє рихтування дисків, при необхідності аргонове зварювання
  • порошкове фарбування відновленого диска

Види пошкоджень та порядок відновлення дисків

Бувають різноманітні випадки, за якими клієнти звертаються в наш центр дял ремонту литих дисків. Це може бути:

  • Втрата цілісності диска (необхідне зварювання, а це в свою чергу тягне за собою зміну структури металу та може призвести до можливої повторної деформації);
  • Сильна погнутість (для вирівнювання теж необхідне нагрівання);
  • Невеликі деформації(піддаються реставрації, за умови використання спеціалізованого верстата з гідравлічними домкратами, без нагрівання);
  • Втрата зовнішнього блиску (відновлення можливе, але довіряти його необхідно фахівцям, які володіють необхідним технічним забезпеченням для фарбування диску).

Ми проводимо ремонт литих дисків в Києві різної складності, але ми ніколи не візьмемося за роботу, яка потім може обернутися аварійною ситуацією. Безпека клієнта обов’язково враховується нами при прогнозі результату відновлення. Ми не використовуємо методи, що прозводять до пошкодження якісних характеристик металу. Це вкрай важливо. Саме такий підхід дозволяє гарантувати якість проведених нами робіт. Звертайтеся!

Відгуки

Алекс Бак

Просто пітстоп формули 1, менше 5 хвилин 6 чоловік працює дуже швидко перезули, ціни як для Києва просто смішні, однозначно рекомендую!!!

Igor Semenov

Наразі найкращий за рівнем сервісу піт-сто́п на Осокорках і можливо, якщо хлопці будуть й надалі старатись, один з найкращих у м. Київ. Відмічу основні моменти: Швидкість – ваше авто обслуговують одразу 4-5 чол., які в просторому приміщенні легко справляються за 10 хв; Якість – професійне обладнання, добротний інструмент та вмілі рукі; Широкий спектр послуг – окрім шиномонтажу та сезонного зберігання колес, ремонт дисків, включаючи повну покраску у бажаний колір та локальний косметичний ремонт (так звана “бордюрка” ). Зауважу що ціна на послуги не найнижча на ринку, але якість відповідна. Для постійних клієнтів потрібна дисконтна програма. У підсумку, обовязково приїду наступного разу, та буду радити друзям та знайомим з автоклубу. Дякую.

Оставить свой отзыв