Піскоструминна обробка дисків

Поставте 5 зірок будь ласка:)

Ціна договірна

У процесі користування металеві деталі під хімічним і механічним впливом втрачають свій первинний вигляд, а часом і властивості. Деякі з них потребують регулярного очищення, як наприклад, диски коліс. Одним із самих практичних сучасних варіантів якісної очистки є піскоструминна обробка дисків.

Така обробка допоможе повернути колесу естетичний вигляд і значно продовжити термін його служби, відновивши захисні властивості металу. Найчастіше вона використовується для підготовки диска до фарбування, допомагаючи ретельно видалити найменші залишки фарби і корозії. Це забезпечує максимальну адгезію (прилипання) фарби до металу-основі.

Про метод


Піскоструй дисків проводиться спеціальним обладнанням, яке з високою швидкістю напірним струменем стисненого повітря подає пісок або абразивні частки на зовнішніх поверхнях. Таким чином піщинки силою збивають і зчищають наявні забруднення з металу. Даний вид механічного очищення можливий лише для поверхонь від 3 мм в ширину. Це можуть бути не тільки автодиски, а й будь-які металеві вироби.

Перевага методу полягає у високій результативності при очищенні не тільки рівних площин, а й важкодоступних місць і елементів зі складною геометрією. Перерахуємо інші наявні плюси:

  • Найголовнішою перевагою цього методу є дбайливе ставлення до самого диску, так як він (метод) “з’їдає” навіть дуже міцну фарбу абсолютно не зачіпаючи метал диска;
  • Висока швидкість очищення;
  • Даний спосіб не стоншує метал, залишаючи його гладким;
  • Легка шорсткість сприяє збільшенню адгезії, забезпечуючи найкраще прилипання лакофарбового покриття.

Це суттєві переваги, щоб на противагу іншим способам вибрати піскоструминну обробку. Ціна при цьому відрізняється в залежності від типу використовуваного обладнання та обсягу робіт.

Як здійснюється процедура

В ході обробки диска забруднений шар видаляють за допомогою сухої абразивної суміші, яка подається під високим тиском із спеціального обладнання. Дана операція виконується вручну, фахівцем, який одягнений в спеціальний костюм для захисту шкіри та дихальних шляхів. У якості абразиву використовується пісок з показником вологості не більше 2%. Також, можливо використання купершлака, нікельшлака, оксиду алюмінію, підрібнена сталь або навіть скло. Очищене повітря подається по спеціальному шлангу та змішується з абразивом утворюючи готову піщано-повітряну суміш для очищення дисків.
Після завершенню очистки, залишки абразивних матеріалів видаляють за допомогою обдування дисків стисненим повітрям.

Ціна піскоструминної обробки в Києві

У нашому шиномонтажному центрі Blacktyre використовується сучасна і практична техніка, що дозволяє провести максимально якісну піскоструминну обробку дисків. Ціна встановлюється в залежності від діаметра ваших колісних дисків. Чим більше колеса, тим, відповідно, і вартість обробки буде вище.

Відразу після очищення диска ми можемо провести якісне фарбування дисків інноваційним порошковим методом або нанесемо покриття захисним шаром. Ці процедури краще проводити регулярно, так як вони дозволяють продовжити термін служби металевих елементів. Звертайтеся. Ви залишитеся задоволені результатом.

Відгуки

Алекс Бак

Просто пітстоп формули 1, менше 5 хвилин 6 чоловік працює дуже швидко перезули, ціни як для Києва просто смішні, однозначно рекомендую!!!

Igor Semenov

Наразі найкращий за рівнем сервісу піт-сто́п на Осокорках і можливо, якщо хлопці будуть й надалі старатись, один з найкращих у м. Київ. Відмічу основні моменти: Швидкість – ваше авто обслуговують одразу 4-5 чол., які в просторому приміщенні легко справляються за 10 хв; Якість – професійне обладнання, добротний інструмент та вмілі рукі; Широкий спектр послуг – окрім шиномонтажу та сезонного зберігання колес, ремонт дисків, включаючи повну покраску у бажаний колір та локальний косметичний ремонт (так звана “бордюрка” ). Зауважу що ціна на послуги не найнижча на ринку, але якість відповідна. Для постійних клієнтів потрібна дисконтна програма. У підсумку, обовязково приїду наступного разу, та буду радити друзям та знайомим з автоклубу. Дякую.

Оставить свой отзыв