Ремонт шин

5/5 - (1 vote)

При наїзді на бордюр або через хуліганів автовласник може зіткнутися з таким неприємним явищем, як бічний поріз шини. Ремонт в цьому випадку можливий не завжди, але не впадайте у відчай. Зверніться до майстрів, які мають спеціальні інструменти і великий досвід накладення латок різних типів.

Ціни на ремонт шин (грн.)

R13від 400,00
R14від 450,00
R15від 500,00
R16від 600,00
R17від 700,00
R18від 800,00
R19від 900,00
R20від 1000,00
R21від 1100,00
R22від 1200,00
R24від 1300,00

Якісний ремонт бічних порізів шин в Києві ви можете довірити нам. Ми обов’язково зробимо все на вищому рівні і врахуємо, щоб відремонтоване колесо не несло загрози для автовласника. Деякі пошкодження не піддаються виправленню, особливо це стосується радіальних шин. Тому, стан покришки повинен оцінити фахівець, а потім призначити заходи по ремонту. При діагностиці ушкоджень ми враховуємо такі деталі:

  • Довжина порізу;
  • Тип порізу (поздовжній / поперечний);
  • Місце пошкодження;
  • Тип автомобіля.

Чим ближче до краю покришки розріз, тим менше шансів на успішний ремонт. Вважається, що будь-які спроби залатати поріз, який знаходиться на 40 мм до краю будуть невдалими. Також, до уваги слід брати і навантаження: для вантажних і важких авто необхідний ще більш ретельний підхід.

Процес ремонту бокового порізу

Латаючи бічний поріз, ремонт призначають з урахуванням всіх вищеописаних факторів. При цьому, ремонтні роботи суттєво відрізняються від залатування проколів на біговій частини покришки. Адже вона набагато вужча, при цьому піддається більшому навантаженню, відповідно, і лагодити її потрібно інакше. Алгоритм ремонту включає наступні етапи:

  1. Підготовчий: шина ретельно миється, краю порізу сточують до форми чаші;
  2. Ремонтний: на краї деформації наклеюється армована латка, а місце дірки заповнюється сирою гумою, після чого покришка відправляється на вулканізацію;
  3. Заключний етап включає очищення і обробку зовнішньої частини заплатки, проведення балансування колеса.

При дотриманні всіх технологічних правил, ремонт буде мати максимальний успіх.

Довіртеся фахівцям

Чому варто ремонт бічних порізів шин довіряти тільки професіоналам? Як уже було згадано, не всі шини можна ремонтувати. Лише фахівець з досвідом може вирішити чи піддається деформація відновленню. Неправильно наклеєна латка може нести аварійну загрозу, відірватись на великій швидкості і призвести до втрати кермування.

Ось чому важливо, щоб всі роботи проводилися професіоналами, які дотримуються всіх технологічних правил і мають достатній досвід. Механіки шиномонтажного центру BlackTyre повністю відповідають цим характеристикам, звертайтеся!

Відгуки

Алекс Бак

Просто пітстоп формули 1, менше 5 хвилин 6 чоловік працює дуже швидко перезули, ціни як для Києва просто смішні, однозначно рекомендую!!!

Igor Semenov

Наразі найкращий за рівнем сервісу піт-сто́п на Осокорках і можливо, якщо хлопці будуть й надалі старатись, один з найкращих у м. Київ. Відмічу основні моменти: Швидкість – ваше авто обслуговують одразу 4-5 чол., які в просторому приміщенні легко справляються за 10 хв; Якість – професійне обладнання, добротний інструмент та вмілі рукі; Широкий спектр послуг – окрім шиномонтажу та сезонного зберігання колес, ремонт дисків, включаючи повну покраску у бажаний колір та локальний косметичний ремонт (так звана “бордюрка” ). Зауважу що ціна на послуги не найнижча на ринку, але якість відповідна. Для постійних клієнтів потрібна дисконтна програма. У підсумку, обовязково приїду наступного разу, та буду радити друзям та знайомим з автоклубу. Дякую.

Оставить свой отзыв