Балансування коліс на верстаті Hunter

5/5 - (3 votes)

Якщо ви хочете, щоб ваші колеса прослужили вам довгу службу і не підвели – важливо своєчасно проводити їх балансування на спеціальних верстатах у фахівців. Балансування, перш за все, допомагає уникнути таких неприємностей:

 • Раннього зношування шини і елементів підвіски колеса;
 • Передчасного зносу рульового управління;
 • Зайвого дискомфорту під час їзди (шуму і тряски);
 • Небезпеки втрати управління автомобілем.

Якісне балансування коліс в Києві доступна у нас. Механіки з великим досвідом і високотехнологічна апаратура дозволяють домогтися відмінного результату в короткий термін.

Балансування Hunter в нашому шинному центрі


Крім звичайного балансування, ми також надаємо послугу балансування на верстаті Hunter.
Стенд віброконтролю Hunter кардинально відрізняється від звичайного верстата балансування. Його унікальність полягає в навантажному ролику, що імітує вплив дорожнього покриття на колесо. Система використовує притискний ролик для симуляції експлуатації колеса в реальних умовах і перевіряє елліпсичність гуми в зборі з диском під час руху на дорозі. На стенді колесо робить декілька оборотів, після чого програма аналізує отримані дані і видає їх на екран механіку. Даний стенд діагностує будь-які проблеми з вібрацією в автоматичному режимі і інструктує оператора щодо способів їх усунення, при цьому не потрібно знімати колесо з вала стенда. Притискний ролик з чутливим елементом тисне на колесо із зусиллям 700 кг для визначення вібрації, викликаної причинами, не пов’язаними з дисбалансом колеса і гуми.

Стенд HUNTER RFT00E також оснащується зручним додатковим лазерним вказівником HummerHead, який дозволяє з точністю до одного міліметра встановити балансувальні тягарці. Освітлення внутрішньої сторони колеса полегшує кріплення вантажів на диск. Інтегрована станція підкачки коліс дозволяє проконтролювати тиск в шині. У результаті такого дослідження фахівцеві даються чіткі рекомендації по тому, де і який тягарець розмістити для відновлення збігу центру мас колеса і його геометричним центром і інші причини виникнення вібрації.

Випускаючи вже не одне покоління таких верстатів, виробник зміг домогтися максимальної точності, автоматизації та результативності аналізу коліс. Це дозволяє економити час і працю наших працівників, а також, відповідно, ваші гроші. Балансування на верстатах Hunter рекомендують Michelin і Bridgestone, а також найбільші європейські автовиробники, такі як Volkswagen, Audi, BMW та інші.
У яких випадках слід проводити процедуру:

 • При установці / знятті шини на диск;
 • Приблизно після 5 тис. км пробігу;
 • Після серйозного удару при попаданні в яму;
 • Якщо присутня вібрація кузова;
 • Під час проведення ремонту коліс.

Вартість послуги

При балансуванні коліс ціна буде відрізнятися, в залежності від таких факторів як:

 • Вид машини (легкова / вантажна);
 • Розмір шини;
 • Параметри диска;
 • Обсяги необхідних робіт і витрачених матеріалів.

Точну вартість вам повідомить наш фахівець після попередньої оцінки коліс. Балансування проводиться як окремо, так і в комплексі при ремонті / перевстановленні покришок. У будь-якому випадку, в нашому центрі ціни завжди обґрунтовані і доступні. І пам’ятайте, що чим точніше стенд віброконтролю, на якому проводиться балансування коліс, і досвідченіше механік, що її проводить, тим якісніше буде проведено шиномонтаж. У нас є і те, і інше, тому не ходіть до шарашкіних контор, а звертайтеся до кращих фахівців! Ми завжди раді вам допомогти.

Відгуки

Алекс Бак

Просто пітстоп формули 1, менше 5 хвилин 6 чоловік працює дуже швидко перезули, ціни як для Києва просто смішні, однозначно рекомендую!!!

Igor Semenov

Наразі найкращий за рівнем сервісу піт-сто́п на Осокорках і можливо, якщо хлопці будуть й надалі старатись, один з найкращих у м. Київ. Відмічу основні моменти: Швидкість – ваше авто обслуговують одразу 4-5 чол., які в просторому приміщенні легко справляються за 10 хв; Якість – професійне обладнання, добротний інструмент та вмілі рукі; Широкий спектр послуг – окрім шиномонтажу та сезонного зберігання колес, ремонт дисків, включаючи повну покраску у бажаний колір та локальний косметичний ремонт (так звана “бордюрка” ). Зауважу що ціна на послуги не найнижча на ринку, але якість відповідна. Для постійних клієнтів потрібна дисконтна програма. У підсумку, обовязково приїду наступного разу, та буду радити друзям та знайомим з автоклубу. Дякую.

Оставить свой отзыв