Шиномонтаж для мотоциклів
(тимчасово не працює)

Поставте 5 зірок будь ласка:)

Власники мотоциклів, так як і автовласники, потребують обслуговування своїх транспортних засобів. Погана якість дорожнього покриття, наявність вибоїн, агресивний стиль водіння, призводять до того, що колеса піддаються значним навантаженням. А їх поганий стан, в свою чергу, негативно відбивається на ходовій частині мотоцикла, підвісці, а також впливає на безпеку водія та інших учасників дорожнього руху.

Якісний мото шиномонтаж в Києві, здійснюють досвідчені фахівці нашої компанії Blacktyre. Даний процес є складним і трудомістким, який полягає в обслуговуванні та ремонті коліс мотоциклів різних моделей.

Найбільш поширені варіанти таких транспортних засобів оснащені тільки двома опорними точками, тому практично відсутній статична стійкість. Виконуючи поворот, мотоцикл потрібно нахиляти під певним кутом, при необхідності швидко змінювати нахил з одного боку в іншу. Такі умови пересування вимагають прекрасного зчеплення покришок з дорожнім покриттям і відмінного функціонування рульової системи, які безпосередньо залежать від стану шин, дисків, і балансування коліс.

Наша компанія володіє всім необхідним сучасним обладнанням та інструментами, які дозволяють швидко виконати мото шиномонтаж, а кваліфіковані фахівці здійснять всі роботи у встановлені терміни.

Основні етапи робіт

Виходячи з того, що при швидкісній їзді на мотоциклі, його шини зазнають значного зносу, проводити роботи по обслуговуванню коліс, необхідно досить часто. Застосовуючи свої знання і сучасні технології, наші майстри виконають:

  • Монтаж та демонтаж шин (з камерою та безкамерних).
  • Балансуванням коліс. Це є необхідним етапом після зміни шин на мотоциклі і гарантує стабільність транспортного засобу під час пересування та забезпечує плавний рух мотоцикла.
  • Мотошиномонтаж також включає усунення проколів.
  • Відновленням правильного положення спиць дисків.
  • Перевіркою і регулюванням тиску в шинах.

Непрофесійно виконані роботи, часто призводять до аварій на дорозі, пошкодження шин, камер або ободу. Щоб уникнути таких проблем, звертайтеся в нашу компанію Blacktyre, де кожному клієнту буде надано високоякісний шиномонтаж для мотоциклів за доступними цінами. Це забезпечить комфорт і безпеку на дорозі.

Відгуки

Алекс Бак

Просто пітстоп формули 1, менше 5 хвилин 6 чоловік працює дуже швидко перезули, ціни як для Києва просто смішні, однозначно рекомендую!!!

Igor Semenov

Наразі найкращий за рівнем сервісу піт-сто́п на Осокорках і можливо, якщо хлопці будуть й надалі старатись, один з найкращих у м. Київ. Відмічу основні моменти: Швидкість – ваше авто обслуговують одразу 4-5 чол., які в просторому приміщенні легко справляються за 10 хв; Якість – професійне обладнання, добротний інструмент та вмілі рукі; Широкий спектр послуг – окрім шиномонтажу та сезонного зберігання колес, ремонт дисків, включаючи повну покраску у бажаний колір та локальний косметичний ремонт (так звана “бордюрка” ). Зауважу що ціна на послуги не найнижча на ринку, але якість відповідна. Для постійних клієнтів потрібна дисконтна програма. У підсумку, обовязково приїду наступного разу, та буду радити друзям та знайомим з автоклубу. Дякую.

Оставить свой отзыв