Аргонове зварювання дисків

Поставте 5 зірок будь ласка:)

Ціна зварювання дисків аргоном – 75грн./см.

мінімальне замовлення – 300грн.

В процесі експлуатації транспортного засобу, зношуються не тільки запчастини та комплектуючі. Погана якість дорожнього покриття, наявность численних вибоїн – автомобільні диски піддаються значним навантаженням, а потрапляючи в глибоку яму, деформуються від ударів і на них з’являються тріщини. Але, при незначних пошкодженнях, колісні диски можна аргонове зварювання дисків відновити.

Одним з найбільш поширених способів вважається аргонове зварювання дисків. Такий спосіб найбільш ефективно відновлює пошкоджені ділянки, дає надійне, міцне кріплення металу.

Але процес цей досить складний і трудомісткий, тому здійснюватися повинен тільки кваліфікованими майстрами з використанням спеціального обладнання і сучасних технологій.

Компанія Blacktyre надає різні види послуг з обслуговування автомобілів. Досвідчені фахівці якісно і за доступними цінами виконують всі види робіт. Одним з напрямків нашої спеціалізації є зварювання дисків аргоном в Києві.

Що ми можемо виправити

Наші фахівці проводять наступні роботи по усуненню дефектів литих дисків:

 • ліквідація тріщин
 • з’єднання окремих частин диска
 • доварювання відсутнього елемента
 • вирівнювання диска

Переваги аргонового зварювання дисків

Особливістю даної процедури відновлення диска , є можливість використання такого матеріалу, склад якого буде точно відповідати складу вихідної сировини ( з’ясувати його можна, подивившись маркування колеса).

До основних переваг зварювання аргоновою дугою відносяться:

 • Даний вид робіт не вимагає попередньої зачистки ділянки, що зварюється.
 • У процесі зварювання на поверхні металевого диска не виникає оксидна плівка.
 • Використання аргонового зварювання дозволяє міцно з’єднати деталі, виготовлені з тонкого металу, в важкодоступних місцях.

Принцип роботи

ЗА аргонового методу з’єднання, марка електродів підбирається в залежності від того, з якого матеріалу виготовлені диски. Процес з’єднання може виконуватися двома способами:

 • Автоматичний – має на увазі пересування пальника і дроту без допомоги майстра.
 • Ручний – при такому методі участь фахівця є обов”язковим.

Щоб тепло по металу розподілялося рівномірно, зварювальний процес виконується під впливом змінного імпульсу. На ділянки, що сполучаються впливає температура близько 4000 – 6000 градусів. Додавання в аргон кисню (5%), запобігає кристалізації металевих волокон. При такому співвідношенні зварювання литих дисків буде міцною, а деталі отримають захисні властивості. Використання аргону без домішок, зробить процес зварювання низькоякісним, а по закінченню деякого періоду часу з’єднуються частини розпадуться.

Порядок зварювання

Наші механіки слідкують такого алгоритму при роботі:

 • Підготовка поверхні диска. Даний етап залежить від типу пошкодження. Якщо потрібно закрити тріщину то потрібно тільки її трохи розширити і видалити фарбу навколо, а якщо усувається скол тоді роботи значно додається.
 • Нарізка фасок або шліфування, вибір присадок
 • Безпосередньо зварювання
 • Після здійснення зварювання, наші майстри зачищають поверхню від нерівностей, що дозволяє отримувати якісний і рівний шов. Після цього вже можлива фарбування дисків
 • Балансування відновленого диска.

Для уточнення всіх деталей звертайтеся в нашу компанію або телефонуйте за вказаними номерами телефонів.

Відгуки

Алекс Бак

Просто пітстоп формули 1, менше 5 хвилин 6 чоловік працює дуже швидко перезули, ціни як для Києва просто смішні, однозначно рекомендую!!!

Igor Semenov

Наразі найкращий за рівнем сервісу піт-сто́п на Осокорках і можливо, якщо хлопці будуть й надалі старатись, один з найкращих у м. Київ. Відмічу основні моменти: Швидкість – ваше авто обслуговують одразу 4-5 чол., які в просторому приміщенні легко справляються за 10 хв; Якість – професійне обладнання, добротний інструмент та вмілі рукі; Широкий спектр послуг – окрім шиномонтажу та сезонного зберігання колес, ремонт дисків, включаючи повну покраску у бажаний колір та локальний косметичний ремонт (так звана “бордюрка” ). Зауважу що ціна на послуги не найнижча на ринку, але якість відповідна. Для постійних клієнтів потрібна дисконтна програма. У підсумку, обовязково приїду наступного разу, та буду радити друзям та знайомим з автоклубу. Дякую.

Оставить свой отзыв